Web Analytics

E dashura e Mozzikut nuk ndalet, ja si e surprizoi

Mozzik dhe Lotina po bëhen tema kryesore e mediave rozë me çdo lëvizje të tyre.

Këngëtari ka ndarë disa imazhe të reja në Instagram, ndërsa Lotina po bën surpriza pa ndalim.

Pas një postimi të Mozzikut, Lotina ka shkruar një koment poshtë një fotoje: “l love ml”.

Komenti i saj mori vemendjen e fansave te kengetarit.

Shiko foton:

Screenshot

Nga rubrika