Web Analytics

E dashura e re e Olsi Bylykut konfirmon lidhjen e tyre, flet hapur dhe ironizon “BBVA”

Botuar nga: InfoKosova

Olsi bëri të ditur se ai nuk mund të kalonte nga vetja ashtu sic produksioni priste.

Në të shkruar, Olsi tregoi disa prej arsyeve se pse atij nuk i duhet Big Brother si format, ndërsa mes komenteve shihen kunjat ndaj produksionit dhe televizionit.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe e dashura e Olsit, duke treguar mbështetje maksimale ndaj tij.

“Publiku e di se kush je qe 17 vjec dhe atë publik e ke me forcat e tua” ka shkruar ajo.

Shiko foton:

Të FUNDIT