Web Analytics

Tag: Olsi Bylyku

Nuk ndalet Olsi, thumbon keq produksionin e BBVA

Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori...

Olsi Bylykut i ndodh e papritura në Zanzibar, në pushime me të dashuren!

Olsi Bylyku pas daljes nga BBV shijoi disa ditë pushimi në Zanzibar, pushime në të cilat mendohet se u...

E dashura e re e Olsi Bylykut konfirmon lidhjen e tyre, flet hapur dhe ironizon “BBVA”

Olsi bëri të ditur se ai nuk mund të kalonte nga vetja ashtu sic produksioni priste. Në të shkruar, Olsi...

Pas ‘goditjes’ ndaj produksionit të BBVA 3, Olsi bën veprimin e papritur

Mbrëmjen e djeshme Olsi Bylyku ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Instagram për rrugëtimin e...

Bëhet ‘i gjallë’ pasi e eleminuan nga BBVA, Olsi ironizon Ledionin dhe TopChanel

Olsi Bylyku ishte një prej ish-konkurrentëve të ‘BBV3’ rrugëtimi i të cilit mbaroi shumë shpejt. Pas daljes nga formati,...

I mërzitur nga eleminimi nga BBVA, Olsi bën veprimin e papritur ndaj TopChanel

Artisti i njohur fillimisht u shtang kur dëgjoi emrin e tij dhe duket se i ka ngelur hatri. Aktori nuk...

U përfol se është në lidhje me gazetaren e njohur, Olsi befason kur zbulon të vërteten në Big Brother

Aktori Olsi Bylyku ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës së tij sentimentale. Pas ndarjes...

E dashura e Olsit merr vendimin e papritur! Reagon ish e dashura Egli Tako?!

Së fundmi gazetarja Denada Lura, partnerja e Olsi Bylykut (e pakonfirmuar nga vet Denada dhe Olsi), ka marrë vendimin...

Pasi iu zbulua lidhja me Olsin, gazetarja merr vendimin e papritur!

Pak kohë më parë u bë publike romanca e Olsi Bylykut me gazetaren Denada Lura, për të cilët u...

Olsi në lidhje të re, reagon ish e dashura: “Nuk ka menduar kurrë për mua”

Pak ditë më parë u zbulua se Olsi Bylyku ka nisur një lidhje dashurie me një gazetare me emrin...