Web Analytics

I mërzitur nga eleminimi nga BBVA, Olsi bën veprimin e papritur ndaj TopChanel

Botuar nga: InfoKosova

Artisti i njohur fillimisht u shtang kur dëgjoi emrin e tij dhe duket se i ka ngelur hatri.

Aktori nuk ka pranuar te jete pjese e intervistes se FunClub ndersa moderatorja Enxhi nasaufi ka thene se nuk e di arsyen.

Duket se Olsi eshte merzitur per eleminimin e shpejte andaj nuk ka marre pjese ne emision.

Nëse shikoni llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ai ka fshirë të gjitha postimet që kanë të bëjnë me BBVA.

I njëjti nuk ka lënë asnjë fotografi e video të këtij formati televiziv, ndonëse kishte publikuar vazhdimisht.

Komentet po ashtu nëpër rrjet kanë qenë të shumta, fansat e të cilit kanë mbetur të befasuar.

Megjithatë, drejtuesi i Big Brother ka thënë edhe pas largimit të Olsit, që në këtë reality shou konkurrentët vlerësohen për lojën që bëjnë brenda, e jo për profesionin e tyre jashtë.

Sidoqoftë, pritet të shihet nëse do të ketë një reagim nga vet Bylyku në lidhje me këtë.

Në natën e se shtunes veç Olsit u largua edhe Gabriele Mezini.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT