Web Analytics

Nuk ndalet Olsi, thumbon keq produksionin e BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për largimin e tij.

Madje ai fshiu çdo gjurmë dhe çdo gjë që lidhej me ‘Big Brother-in’ përfshirë këtu fotografitë, moderatorin e formatit dhe vetë Sarën.

Pas ‘zhdukjes’ së tij e cila nuk zgjati shumë, aktori nisi të ‘thumbojë’ produksionin e ‘BBV3’, ku e njëjta gjë ka ndodhur dhe mbrëmjen e sotme pas eliminimit të koreografit Albi Nako.

‘Si arritëm kështu, zhgënjim i madh paskan qenë të gjithë artistat.’– shkruan Olsi teksa e shoqëron shkrimin me një selfie të tijën duke buzëqeshur.

Shiko foton:

Të FUNDIT