Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

E dashura e Robertit provokon me foto joshëse para pasqyrës

Ana Skrel, e dashura e Robert Berishës, bën valë në rrjetet sociale duke publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet para pasqyrës në një pamje tërheqëse dhe provokuese.

Ajo pozoi me një fund të ngushtë dhe një bluzë të ngushtë me kopsa, ndërsa flokët e saj të gjatë i kishte kapur me duart.

Aktiviteti i vazhdueshëm i Anës në rrjetet sociale dhe ndarja e fotografive për ndjekësit e saj vazhdon të mbajë interesimin e tyre.

Kësaj here, Ana nuk ka zhgënjyer adhuruesit e saj, duke u shfaqur jashtëzakonisht joshëse dhe tërheqëse.

Me këtë veshje tërheqëse, ajo përsërit me sukses në vëmendjen e të gjithëve linjat e saj të përkryera.

Shiko foton:

Të fundit