Web Analytics

E dinim për të bukur e seksi, por me këtë pamje nga shtëpia Beatrixa na e ndërroi mendimin

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Por, tashmë ajo e ka marrë veten dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet pa grim dhe nuk po duket edhe aq bukur sa jemi mësuar ta shohim zakonisht./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT