Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

“E humba fëmijën” Çiljeta rrëfen historinë e trishtë se si humbi fëmijën

Çiljeta, këngëtarja e njohur, ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer një moment të trishtë që ka përjetuar, lidhur me humbjen e një fëmijë.

Në një bisedë me Glorian, ajo tregoi se shtatëzania e saj përfundoi spontanisht kur ishte në javën e shtatë.

““Isha shtatzënë para 4 vjetëve, kur fillova të bashkëjetoja me Albanin. E humba fëmijën në javën e shtatë. Do të ishte 4 vjeç tani. U mërzita shumë kur ndodhi”, tha Çiljeta.

Megjithatë, ndryshe nga dhimbja e përjetuar, ajo shprehu edhe dëshirën për të tentuar sërish të bëhet nënë.

Çiljeta dhe partneri i saj, Alban, kanë qenë së bashku për 8 vite, dhe për Çiljetën kjo është koha e duhur për të filluar një familje.

Të fundit