Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

E ironizoi duke thënë se nuk do lidhej më me vajza mbi 25-vjeç, Afrona Dika i kundërpërgjigjet Bleros

Afrona Dika duket se ka reaguar në mënyrë indirekte pas statusit thumbues të Blero Muharremi.

Këngëtari zbuloi para disa ditësh se ka vendosur të zbatojë ‘rregullin’ e famshëm të aktorit Leonardo DiCaprio:

Të mos dalë me femra mbi 25-vjeç, megjithëse nuk e kanë konfirmuar konkretisht ndarjen, Blero dhe Afrona kanë vërtetuar lajmet që qarkulluan përmes thumbimeve në rrjetet sociale.

Kështu këngëtari ka ironizuar përsëri me statusin e fundit ku shkruan se i pëlqen rregulli i ri i Leonadro DiCaprios për femrat nën 25-vjeç.

“Po më pëlqen shumë rregulli i Leonardo DiCaprios. 23-25, asnjë ditë më të vjetër. Ky është vëllai im”- shkruante Blero, teksa Afrona pak kohë më parë festoi 30 vjetorin e lindjes…

Pak ditë pas këtij statusi Afrona ka postuar një foto që duket si një mesazh i koduar.

Fotoja paraqet një njeri që largohet nga zona e komfortit për tu rritur edhe pse afer ndaj shumë rreziqeve.

“Hidhu”-shkruhej krah fotos.

Nga rubrika