Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Pas fjalëve të Mozikut për të, reagon Dafina Zeqiri

Mbrëmë reperi i njohur Mozzik ka berë një postim në Insta Story.

Kjo i kushtohej këngëtares Dafina Zeqiri me të cilen së fundmi ka bërë një bashkëpunim muzikor.

Moziku ka shkruar fjalët më të mira për të duke e cilësuar si shumë bashkëpunuese dhe për të ishte personi më i mirë që e kishte takuar së paku këtë vit.

Nuk ka vonuar dhe Dafina i ka kthyer përgjigje duke e ripostuar foton ndërsa tha se është falënderuese për fjalët dhe se për të ishte kënqaësi të punoj me një djal të talentuar sic është Mozik./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit