Web Analytics

Tag: Mozik

Mozzik e surprizon live në emision Dafinen, ky është reagimi epik i saj

Dafina Zeqiri ishte e ftuar sot në “Radar”, ku mori shumë surpriza nga më të afërmit e saj. Mesin e...

Mozzik dhe Loredana bashkohen prapë? Publikojnë foton e ëmbël me fansat

Mos u habisni aspak! Mozzik dhe Loredana janë takuar për të kaluar kohë me vajzën e tyre Hana. Ata...

Tifozët shqiptarë tallen me të dashurin e ri te Loredanës, i përmendin Mozzik-un në stadium (Video)

Reperja nga Ferizajt, Loredana Zefi dhe futbollisti Karim Adeyemi bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë pak muaj më...

Pas fjalëve të Mozikut për të, reagon Dafina Zeqiri

Mbrëmë reperi i njohur Mozzik ka berë një postim në Insta Story. Kjo i kushtohej këngëtares Dafina Zeqiri me të...

Mozzik publikon një shkrim për Dafinën, befason të gjithe me fjalët për të

Mozzik është një ndër reperët më të dashur e më të komentuar. Së fundmi ai ka realizuar një bashkëpunim me...

Pas shumë zërave, më në fund Mozik tregon a është arrestuar Getinjo

Mozzik duket se i pëlqen të bëjë lëmsh rrjetin dhe kështu ka bërë edhe diten e djeshme. Një postim i...

Pasi Loredana prezantoi të dashurin e ri, Mozik më në fund tregon a është në lidhje

Loredana dhe Mozik vite me pare ishin nje nga viftet me te komentuara ne estrade. Por, dyshja i kane dhene...

Reagon Mozzik me një thumb në rrjete sociale (Foto)

Reperi i njohur kosovar, Mozzik së shpejti do të vijë me projekte të reja muzikore. Para se të bëhen publike...

Veprimi i çuditshëm i Mozzik, përse i duhen pelenat dhe biberoni?

Ditën e djeshme, Mozzik na ka lënë shumë kuriozë pasi bëri disa postime të njëpasnjëshme. Në dukje si një “puzzle”,...