Web Analytics

Mozzik dhe Loredana bashkohen prapë? Publikojnë foton e ëmbël me fansat

Mos u habisni aspak! Mozzik dhe Loredana janë takuar për të kaluar kohë me vajzën e tyre Hana.

Ata janë shfaqur pas kaq shumë kohësh bashkë, publikisht në një foto, që e kanë postuar vetë ata, por më pas e kanë fshirë.

Dyshja e shumëpërfolur për ndarjen e tyre aspak ‘paqësore’, janë bërë bashkë për hir të vajzës.

Ata duket se thyejnë çdo barrierë, kur vjen puna te vajza e tyre e mesa duket tani e tutje do i shohim bashkë vetëm në të tilla raste.

Kujtojmë se Loredana Zefi, prej disa muajsh po shijon një lidhje dashurie me futbollistin e Borussia Dortmund-it, Karim Adeyemi-n.

Shiko foton:

Nga rubrika