Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Mozzik publikon një shkrim për Dafinën, befason të gjithe me fjalët për të

Mozzik është një ndër reperët më të dashur e më të komentuar.

Së fundmi ai ka realizuar një bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri që po pritet shumë mirë nga publiku.

Ai në Insta Story ka publikuar një shkrim kushtuar Dafinës dhe mënyrës së bashkëpunimit për këtë këngë.

Ai i tha fjalët më të mira për të duke thënë se për këtë vit ishte personi më i mirë me të cilin ka bashkëpunuar pasi ishte shumë bashkëpunuese e qetë dhe nuk e dëgjoi asnjëherë të flet keq për dike tjetër.

Më poshtë postimi i plotë që bëri në Insta Story./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit