Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Balerini i Xhulit shprehet i pakënaqur me të, ja çfarë tha publikisht për Xhulin (Video)

Xhuliana Nura tani ka filluar eksperiencën e saj të re në “Dancing with the stars”.

Performanca e saj u pëlqye shumë nga juria dhe publiku, por ka diçka që nuk shkon.

Xhuli këtë rrugëtim po e shijon së bashku me balerinin Dionin, por ai është i pakënaqur më të.

Dioni nuk ngurron të ia thotë në sy se nuk po i pëlqen puna e saj./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika