Web Analytics

Pasi Loredana prezantoi të dashurin e ri, Mozik më në fund tregon a është në lidhje

Loredana dhe Mozik vite me pare ishin nje nga viftet me te komentuara ne estrade.

Por, dyshja i kane dhene fund lidhjes para disa vitesh derisa se fundmi Loredana ka prezantuar te dashurin e ri futbollistin Karim Adeyemi.

Reperi i njohur, Mozzik, përmes një postimi në InstaStory ka njoftuar tash e gati 3 vjet është ‘single’ ai tha se sapo të lidhet me dikë, do të publikojë foto me të.

“Ka 3 vjet gati që I’m single, edhe kurdo që lidhem e qes 1 foto me të”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Nga rubrika