Web Analytics

Reagon Mozzik me një thumb në rrjete sociale (Foto)

Reperi i njohur kosovar, Mozzik së shpejti do të vijë me projekte të reja muzikore.

Para se të bëhen publike projektet e reja, duket se ai po shijon pushimin që i ka mbetur.

Së fundmi, ai ka postuar një fotografi pranë një makine luksoze me një mbishkrim interesant.

Duke mos përmendur se kujt ia dedikoi, ai theksoi se nuk ishte asnjëherë i varur nga familja rreth çështjes ekonomike.

“Unë kurrë nuk i kam pasur paratë e mamasë dhe babit, e kam pasur atë “nëse nuk nxitoj nuk do të kem para 2 EURO GANG”, ka shkruar ai.

Nga rubrika