Web Analytics

Veprimi i çuditshëm i Mozzik, përse i duhen pelenat dhe biberoni?

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e djeshme, Mozzik na ka lënë shumë kuriozë pasi bëri disa postime të njëpasnjëshme.

Në dukje si një “puzzle”, Mozzik ndau në ‘instastory’ foto të pelenave për bebe, karrocë, biberon dhe makinë që u dhurohet fëmijëve.

Asnjë shpjegim nuk dha më pas.

Mirëpo aludimet u shtuan, pse po i poston sot Mozzik këto foto? Në ditën e nënës.

Mos vallë dëshiron të dërgojë një mesazh? Mos po na paralajmëron për një projekt të ri?

Mbetet të shihet në ditët në vijim!

Të FUNDIT