Web Analytics

‘E jotja jam’ Diola publikon videon romantike duke vallëzuar me të dashurin biznesmen

Botuar nga: InfoKosova

Nutricistja Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu, nuk ka shumë kohë që e kanë bëre lidhjen e tyre publike.

E nga atëherë nuk kanë ndaluar se postuari momente romantike së bashku.

Ata së fundmi u panë në një festë, të rregulluar, duke shijuar tingujt e këngës “E jotja jam”, dhe duke vallëzuar.

Ndryshe, ata moren vemendje te madhe kur e ben lidhjen e tyre publike.

Shiko videon:

Të FUNDIT