Web Analytics

E “kryqëzuan” në rrjet për reklamën e “Coca-Cola”! Sara Hoxha bën veprimin e papritur!

Botuar nga: InfoKosova

Pak ditë më parë, Sara Hoxha postoi në profilin e saj në Instagram një reklamë të “Coca-Cola”.

Mirëpo nuk u prit aspak mirë, madje Sarën e “kryqëzuan” me komente negative.

Kjo për shkak se kompania mbështet Israelin në luftën me Palestinën, dhe njerëzit kanë vendosur t’a “bojkotojnë” njëlloi si disa kompani të tjera të mëdha si “Starbucks” apo “MC Donalds”.

Së fundmi, influencerja ka postuar një foto teksa ka dalë në protestë në Gjermani, në protestat e zhvilluara për Palestinën dhe rastet që po ndodhin në Gaza, duke treguar kështu qëndrimin e saj, përtej reklamave.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT