Web Analytics

E papritura i ndodhi Luizit pasi fitoi 100 mijë euro në BBVA

Për aq sa zgjati Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë.

Mbrëmë u mbajt finalja e këtij spektakli ndërsa fitues u shpall më i dashuri i publikut për këtë sezon Luiz Ejlli, shkruan InfoKosova.

Ai dhe Kiara mbrëmë poashtu kurorzuan dashurinë e tyre me martesë, ndërsa cifti fitoi edhe një pushim për muajin e tyre të mjaltit në një nga resortet me luksoze në Bodrum dhe Antalya.

Ndërsa vetëm disa orë nga fitorja kanë mjaftuar që llogarisë së tij në Instagram ti shtohen mijëra ndjekës të rinjë dhe deri në këto momente ai numëron plotë 411 mijë folloëers./InfoKosova/ Shiko foton:

Nga rubrika