Web Analytics
BallinaSHOWBIZE tepron Mimoza Shkodra, del veç me të brendshme në publik

E tepron Mimoza Shkodra, del veç me të brendshme në publik

Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë.

Por, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste.

Duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto goxha hot.

E veshur lartë vetëm me bulzë si ‘bikini’, Mimoza shfaqet super joshëse.

Kaq provokuese nuk jemi mësuar ta shohim këngëtaren e njohur. /ORA

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit