Web Analytics

E tepron Vesa, zhvishet në bikine dhe tund të pasmet (Video)

Vesa Smolica është tejet aktive në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Ajo publikon video dhe foto të ndryshme.

Por, videon që ka postuar para pak minutave në instastory i ka bërë ndjekësit të reagojnë me komente të ndryshme.

Vesa nuk po njeh limit, e veshur me bikini po tund të pasmet në kamer./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika