Web Analytics

E tmerrshme/ Publikohet video si Shakira keqtrajtohej nga vjehrra në prani të Pique

Botuar nga: InfoKosova

Në rrjetet sociale po bën bujë një video ku shihet Shakira bashkë me Pique dhe nënën e tij.

Pamja e vjetër tregon një moment aspak të këndshëm, ku shihet nëna e futbollistit teksa shtrëngon këngëtaren dhe më pas i bën me gisht që të heshtë.

Pranë tyre ishte edhe Gerard, i cili nuk shihet duke reaguar për atë që po ndodh. As reagimi i Shakirës nuk vihet re në pamje pasi ajo në video është e shfaqur vetëm me shpinë.

Ngjarja duket e viteve më parë por nuk ka shpjegim se çfarë ka ndodhur saktësisht.

Shiko videon:

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT