Web Analytics

Edona i kthehet kundër Albës disa ditë pas finales së BBVK! E ofendon rëndë!

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ishte një ndër 4 finalistet e BBVK, bashkë me Blerandon, Shqipen dhe Lumbardhin i cili doli fitues.

Tashmë Edona është shumë aktive në rrjete sociale ku herë pas here po ndan edhe situata të ndodhura sa ishte pjesë e BBVK.

Kështu ka bërë së fundmi duke publikuar në InstaStory një video që e kishte ofenduar Alben brenda shtëpisë.

‘Je ma e bukura në b..’ dëgjohet ti ketë thënë Edona- Albes, pasi ajo konsiderohej banorja më e bukur në atë shtëpi.

Derisa ka zgjedhur ta sjell praprë, lë të kuptohet se të njëjtin mendim për të ndan edhe sot./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT