Web Analytics

Edona James provokon rëndë nga shtrati dukë theksuar format e bujshme trupore

Edona James ishte një ndër banoret më të përfolura të Big Brother VIP Kosova.

Ajo vazhdon te jete aktive edhe tashme qe eshte jashte shtepise.

Ne rrjete sociale eshte gjithmone prane mbeshtetesve te saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në shtrat dhe po duket goxha provokative./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika