Web Analytics

Edona Llalloshi ka humbur shumë peshë, kjo është arsyeja

Edona Llalloshi është një nga këngëtarët shqiptare që pëlqhet mjaft shumë nga publiku.

Këngët e saj menjëherë shndërrohen në hite, ndërsa është shumë aktive në dasma e ahengje.

Por, ajo sjell vazhdimisht pamje në rrjete sociale edhe nga puna profesionale por edhe jeta private.

Këngëtarja ka treguar se është dobësuar dhe kjo për shkak të stërvitjeve që ajo po i bën./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika