Web Analytics

Efi tregon a ka pasur komunikim me Kiaren, pas përfundimit të Big Brother

Pas rikthimit ne Big Brother Vip Albania, Kiara dhe Efi paten debate te shumta ku edhe u prish miqesia mes tyre megjithese u munduan te sqarohen.

Kiara ishte eleminuar ndersa Efi vazhdoi garen ku u zgjedh si finaliste, ku me gjithe debatet e forte me Luizin duke i thene fjalet e fundit njeri tjetrit ata ne finale u pajtuan me njeri tjetrin duke i kerkuar edhe falje.

Por, a ka komunikuar Efi me Kiaren pas perfundimit te Big Brother Vip Albania ndoshta edhe per tu sqaruar.

Ne nje interviste per Top Albania Radoi ajo ka zbuluar se ende nuk ka komunikuar me Kiaren por as me Luizin.

Ke pasur komunikim me Kairen? Jo nuk kam pasur, nuk kemi pasur kohë të flasim, por do të kemi mjaftueshëm në vazhdim.

Po me Luizin? Jo, akoma jo [o prit se dje mbaroi, kishte afterparty-n mbrapa, unë ika në shpi.

Nga rubrika