Web Analytics

Einxhel në hall me Dagzin, nuk e lë rehat as në këtë vend

Botuar nga: InfoKosova

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz u njohën brenda shtëpisë së Big Brother Vip ALbania 1.

Edhe pse shumë nga publiku nuk e besonin lidhjen e tyre, ata janë bashkë dhe prindër të një fëmije që e kanë quajtur Trev.

Duke qenë se Einxhel është shumë aktive në rrjete sociale ajo ka publikuar së fundmi jë video në TikTok ku shihet me veshje provokative.

Nuk ka munguar komenti i Dagzit që Einxhel e zbuloi duke shkruajtur: Ja kush mi sheh videot i pari në TikTok, referuar Dagzit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT