Web Analytics

Einxhel Shkira pjesë e BBV4? Moderatorja jep përgjigjen e papritur!

Ish banorja e BBVA dhe moderatorja e njohur Einxhel Shkira do te kthehet ne ekran.

Ne rrjet kishte zera se ajo do te rikthehet ne Big Brother Vip Albania, sezonen e radhes.

Per kete ajo ka marre pyejte ga fansat e saj qe deshirojne te dijne se a do jete pjese e BBVA.

Ajo tha se shume shpejt do te kthehet ne televizion mirepo preferoi qe mos te tregoj se ne cilin emision apo format duke e lene keshtu enigme zerat qe po qarkullojne.

Shiko foton:

Nga rubrika