Web Analytics

Eni Çobani paraqet faktet: Pasi e nxorri burrin nga psikiatria Violete Kukaj e dërgoi te noteria dhe ja morri 153 mijë euro

Dy ish kunatat e këngëtares Violetë Kukaj ndër tjerash në “E diela shqiptare”, po thonë se Violeta është ndarë nga vëllai i tyre, Faiku për t’iu ikur borxheve.

Njëra nga motrat, deklaron se Violetë e ka dërguar në psikiatri atëherë burrin e saj.

I njejti me diagnozen e shkruar nuk eshte i afte te marr ndonje vendim apo te nenshkruaj me vetedije te plote ndonje dokument tha Eni Cobani ndermjetsuesja e seances,  shkruan InfoKosova.

Kurse dyshohet se kengetarja e dergoi tek nje notere ne Prishtine dhe keshtu ai nenshkroi transferimin e gjithe pasuris se tij tek bashkeshortja./InfoKosova/

 

Shiko videon:

Nga rubrika