Web Analytics

Fansat pubikojnë foto të Kiares dhe Luizit, ja si duken në përditshmëri (Foto)

Luizi dhe Kiara ishin personat më të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania por edhe jashte saj.

Vëmendje e publikut për ta vetëm po shtohet derisa cdo ditë u kërkojnë të publikojnë foto bashkë.

Një fanse e ciftit ka publikuar foto me ta derisa ata ishin duke darkuar në një restorant.

Veshur shumë thjeshtë ata duken mjaft bukur e të lumtur pranë njëri tjetrit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika