Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

“Fati nuk deshi”, Luizi i “hap zemrën” për dashurinë e parë, batuta e Ramës nuk duhet humbur

Në podcastin e sotëm të kryeministrit Edi Rama ka qenë i ftuar kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës Benet Beci dhe fituesi i Big Brother, Luiz Ejlli.

Në një përballje interesante mes tyre, Rama dhe Ejlli kanë zbuluar se ky është takimi i parë mes tyre, ndërsa kanë kujtuar dhe momentet e përplasjeve me komente virtuale mes tyre.

Luizi ka folur edhe per ish te dashuren e saj Megin ku tha se nuk eshte bere pishman sepse ka kaluar nder kohet me te mira te jetes me te.

Mirepo fati nuk deshti dhe ndonjehere keshtu eshte e shkruar.

Ndërkohë që Rama me humor i ka thënë Benetit që ai ka qëlluar në shenjë, sa kohë që nuk ka ndryshuar partneren e tij që nga koha e gjimnazit.

Ndryshe, tashme Luizi eshte i martuar me moderatoren Kiara Tito qe u njoh brenda shtepise se Big Brother rreth pese muaj me pare.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu