Web Analytics
BallinaSHOWBIZFatos Kryeziu duket i ri, por vajzat i janë bërë si shoqe

Fatos Kryeziu duket i ri, por vajzat i janë bërë si shoqe

Aktori Fatos Kryeziu për vite me radhë ka qenë një nga më të pëlqyerit në vend për shkak të rolit të “Kokës”.

Seriali “Kafeneja Jonë” e kishte bërë tejet familjar aktorin Fatos Kryeziu, rolini të cilit është pritur shumë mirë nga publiku.

Edhe pas “Kafenesë…”, Kryeziu është angazhuar në disa projekte dhe gjithashtu kohë pas kohe është marrë me muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, i është përkushtuar familjes, gruas dhe dy vajzave.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit