Web Analytics

Feston sot ditëlindjen, Arbana Osmani surprizohet me dhuratën luksoze nga pronarja e Top Channel

Arbana Osmani feston sot ditëlindjen.

Por Sara Hoxha është siguruar ta surprizojë e para me një dhuratë.

Producentja i ka dhuruar Arbanës një palë këpucë luksoze nga stilisti italian Rene Caovilla.

Arbana ka postuar një foto të kutisë dhe ka shkruar: Dhurata perfekte pak para ditëlindjes nga Sara Hoxha ime. Shiko foton:

Nga rubrika