Web Analytics

Feston sot ditëlindjen, Arbana Osmani surprizohet me dhuratën luksoze nga pronarja e Top Channel

Botuar nga: InfoKosova

Arbana Osmani feston sot ditëlindjen.

Por Sara Hoxha është siguruar ta surprizojë e para me një dhuratë.

Producentja i ka dhuruar Arbanës një palë këpucë luksoze nga stilisti italian Rene Caovilla.

Arbana ka postuar një foto të kutisë dhe ka shkruar: Dhurata perfekte pak para ditëlindjes nga Sara Hoxha ime. Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT