Web Analytics
BallinaSHOWBIZFotot private të Aleksias dhe Romeos që ngrisin një dilemë!

Fotot private të Aleksias dhe Romeos që ngrisin një dilemë!

Lidhja mes Romeo Veshajt dhe Aleksia Peleshit (të paktën) publikisht duket si një kapitull i përfunduar.

Një prej romancave më të komentuara publikisht së fundmi mendohet të ketë mbaruar, marrë shkas edhe nga deklaratat e protagonistëve.

Peleshi, në disa paraqitje publike foli për këtë pjesë duke u shprehur:

“Unë e di që kam folur me një siguri për atë lidhje, por nuk ka qenë sepse jam mendjelehtë apo sepse krijoj besim te një person tak-fak, përkundrazi është shumë e vështirë të ma fitosh besimin dhe nëse kam folur me kaq siguri është sepse ma kishte fituar sigurinë sepse më kishte futur në shtëpi, unë jetoja me familjen e tij, prindërit e tij, vëllezërit e tij ishin si familje e dytë për mua.

Bënim plane për martesë në të ardhmen e afërt, më prezantonte si të fejuarën, ka takuar familjen time dhe këto ishin gjërat që më shtynin të kisha siguri dhe të mendoja që unë me këtë njeri i kam gjërat e finalizuara, sa herë kam pasur probleme apo krisje kam menduar që janë gjëra që çdo çift i kalon ama, jam nxituar në këtë konkluzion sepse në fund të fundit unë jam vetëm 20 vjeç, nuk mund të pretendoj që partneri i parë që kam në jetë do të jetë i fundit, do jetë ideali, shumë larg asaj gjëje, kështu që s’funksionoi, s’funksionoi. Kaq.”

Por, gjurmët e Romeos, Aleksia nuk i ka fshirë ende në një hapësirë tejet private të saj.

Bëhet fjalë për llogarinë që Peleshi ka në Instagram, përpos asaj publike, trendi i dy llogarive është prezent në mesin e fytyrave publike.

Aty, ende janë fotografitë në momente private me Romeon, të realizuara e të postuara kryesisht gjatë vitit të kaluar.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit