Web Analytics

Vite pas ndarjes me Robertin, Nora ka filluar një lidhje të re dashurie?

Botuar nga: InfoKosova

Nora Istrefi është një këngëtare shumë e njohur shqiptare me një pamje të veçantë dhe me stil të vecantë.

Ajo është e njohur për muzikën e saj dhe performancat e saj të energjishme.

Stili i saj personale ka ndikime të ndryshme, por ajo shpesh dallohet për veshjet e saj të modës dhe pamjen e saj të freskët dhe të modernizuar.

Ndërsa me veprimin e fundit Nora ka ngritur dyshime se ka filluar një lidhje të re.

Shiko foton:

Të FUNDIT