Web Analytics

Gania djal me fat, ‘martohet’ me vajzën më të bukur të Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Visar Dërmaku i njohur për publikun si Gani Gërmia dhe Alba Vukaj janë ndër banorët më të komentuar të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ditën e djeshme, Gania dhe Alba u ‘martuan’ banorët e shtëpisë improvizuan shumë skena interesante të dasmave shqiptare.

E festën e përcollën me këngë dasmash dhe vallëzime.

Në video shihet se banorët ia bëjnë ‘përhajr’ nusën Ganisë ndërsa, Alba ia ‘merr’ dorën banorëve të tjerë.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT