Web Analytics

Ganiu e fut Albën në lavandëri, i jep informacione ‘sekrete’ (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Ganiu dhe Alba ne fillim kishin krijuar afrimitet mes vete ku Gniu kishte shprehur edhe pelqimin per te por e njejte nuk ishte edhe nga ana e Albes.

Se fundmi ata te dy kishin biseduarë bashkë në lavanderi.

Në një moment Ganiu i tha se “je e përdorur” ndersa ajjo iu përgjigj duke i thënë se “nuk ta pranoj këtë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT