Web Analytics

Getinjo publikon pamje të nxehta duke u larë me Vivienin

Botuar nga: InfoKosova

Getinjo dhe Vivien janë ribashkuar pas një periudhe të keqe krize që përjetuan si çift.

Dyshja po shijojnë romancën e tyre ndërsa Getinjo sapo ka publikuar një foto të ëmbël ku çifti shihet të lumtur krah njëri-tjetrit.

Sonte ata kanë publikuar një fotografi ku shfaqen nga pishina.

Të buzëqeshur dhe të përqafuar, Getinjo dhe Vivien po duken kaq të dashuruar. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT