Web Analytics

Gjyshja e Kiares ‘turpërohet’ para gazetarit, kjo është arsyeja (Video)

Mbrëmë Kiara dhe Luiz Ejlli kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë e cila u be live duke e ndjekur gjithë shqiptarët.

Sot, Top Chanel ka publikuar detajet e përgatitjes ku e kanë shoqëruar Kiaren duke rregulluar, grimin, flokët e duke veshur vellon.

Gazetari e ka pyetur Kiaren se a ia ka dhënë gjyshja e saj hudhrën ta mbaj me vete që është një traditë që u bëhet nuseve për mos ta kapur syri i keq.

Kiara tha se po ia ka dhënë dhe madje e ka vendosur dhe e ka me vete, ndërsa më vonë kur gazetari intervistoi nëna Leten e pyeti edhe atë për këte detaj.

‘I kishe dhënë një kokërr hudhër me vete’ i drejtohet gazetari ndërsa ajo i kthehet ‘Ua kush të tha, jo jo se kam bë’./InfoKosova/ Shiko videon:

Nga rubrika