Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Nena Leta

Gjyshja e Kiares ‘turpërohet’ para gazetarit, kjo është arsyeja (Video)

Mbrëmë Kiara dhe Luiz Ejlli kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë e cila u be live duke e...

E ‘pabesueshme’ çfarë ka bërë gjyshja e Kiares për Luizin: E kam rregulluar per Perandorin (Video)

Kiara dhe Luizi u martuan mbrëmjen e djeshme në një ceremoni emocionuese, ku mes të ftuarve ishte dhe gjyshja...