Web Analytics

E ‘pabesueshme’ çfarë ka bërë gjyshja e Kiares për Luizin: E kam rregulluar per Perandorin (Video)

Kiara dhe Luizi u martuan mbrëmjen e djeshme në një ceremoni emocionuese, ku mes të ftuarve ishte dhe gjyshja e moderatores, nëna Leta.

Në një intervistë për “E Diell”, ajo ka thënë se është shumë e lumtur që Kiara dhe Luizi u martuan.

Ndersa zbuloi se i kishte përgatitur dhe taqebapin, ushqimin e preferuar të këngëtarit që ta priste në shtëpinë e saj.

“Jam shumë e gëzuar, shumë e lumtur që ata si çift përfunduan bashkë edhe ju uroj një jetë sa më të lumtur.

Të dy e duan njëlloj njëri-tjetrin, Luizit do i gatuaj çfarë të doje.

Ai ka qef tasqebapin, unë ja kam bërë gati, e kam në frigorifer, krevatin ja kam rregulluar, për Perandorin.“– tha ajo. Shiko videon:

Nga rubrika