Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Gold Ag ndërron stilin e veshjes, nuk do besoni si duket

Arian Agushi ndërron stilin e veshjes, ja si duket.

Jemi mësuar që Arian Agushin ta shohim me kostume elegant dhe me veshje sportive.

Në veshjen e tij të fundit ra në sy këmisha me lule shumë ngjyrëshe.

Ky modeli i fundit i kamishave, duket se po i shkoka shumë Arianit dhe po e bënë më të veçantë.

Ai me këtë fotografi paralajmëroi projektin e tij më të ri, që do ta publikoj së shpejti./Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu