Web Analytics

Gold Ag ndërron stilin e veshjes, nuk do besoni si duket

Botuar nga: InfoKosova

Arian Agushi ndërron stilin e veshjes, ja si duket.

Jemi mësuar që Arian Agushin ta shohim me kostume elegant dhe me veshje sportive.

Në veshjen e tij të fundit ra në sy këmisha me lule shumë ngjyrëshe.

Ky modeli i fundit i kamishave, duket se po i shkoka shumë Arianit dhe po e bënë më të veçantë.

Ai me këtë fotografi paralajmëroi projektin e tij më të ri, që do ta publikoj së shpejti./Kosovarja/

Të FUNDIT