Web Analytics

Ndryshimi i madh i “Republikes” te “Çka ka shpija”, nuk do ta njihni

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja Teuta Krasniqi, e cila u bë e njohur nga seriali “Çka ka shpija”, ka ndryshuar mjaftë.

Pamja e jashtme e “Republikes” së serialit, më nuk është ajo e dikurshmja.

Nëse dikur aktorja ishte bjonde, tashmë është brune dhe vështirë se mund të krahasohet me imazhin e personazhit nga seriali.

Para pak kohësh aktorja është fejuar dhe po jeton e lumtur në krahët e më të dashurit të saj.

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT