Web Analytics

Etiketim: Gold AG

E pazakontë/ Gold Ag bëhet baba pa e ditur gruaja, ja...

Reperi Gold Ag do të bëhet baba për herë të dytë.I ftuar në “Ftesë në 5”, ai zbuloi se çifti do të bëhen prindër...

Gold Ag po bëhet sërish baba, kështu po duket Ermira në...

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi në një paraqitje në...

Ky është reagimi i Goldit kur tregon se po bëhet me...

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi.Ai duket mjaft i emocionuar...

Gold Ag publikon foton me të ëmbël me gruan dhe djalin

Gold Ag është një ndër personat që e shpreh më së shumti dashurinë që ka për të birin.Pasi që ka një përkushtim të madh...

Gold AG me foto e fjalë të veçanta për të birin:...

Sot më 1 qershor shënohet Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve, kjo pasi në këtë datë është mbajtur Konferenca Botërore e Mirëqenies së Fëmijëve në Gjenevë,...

Gold AG tregon sa fëmijë dëshiron t’i ketë

Rep-artisti i njohur Gold Ag në vitin 2020 u martua me bukuroshen Ermiren, ndërsa para disa kohësh reperi u bë prind një djali.E së...

Harroni nuset tjera të estradës, gruaja e Goldit paska shkëlqyer në...

Në dasmën e boksierit Robin Krasniqit me modelen Marigona u panë shumë fytyra publike.Këngëtar, moderator dhe aktor u shfaqen me bashkëshortet e tyre të...

Goldi vishet njëjtë me djalin, kaq bukur duken baba e bir

Gold AG si musliman goxha i devotshëm që është nuk mungon me postime për festat e Bajramit.E për festën e Fitër Bajramit ka zgjedhur...

‘Xhenet për dunja e ahiret”, Gold Ag publikon imazhin me të...

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, komentohet vazhdimisht në rrjete sociale dhe së fundmi edhe për jetën private.Ai u bë baba për herë të...

Meda priti në syfyr reperin Gold Ag

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Mehdin Përgjeçaj – Meda, shpesh ka bërë të ditur se gëzon miqësi të mira me shumicën e kolegeve të tij.Ai...

LAJMET MË TË LEXUARA