Web Analytics

Gresa nuk po mund ta përballoj ndarjen me Andin, shfaqet në këtë gjendje

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother Vip Kosova.

Ajo u lidh me ish konkurentin e Perputhen Andi Artanin dhe dukeshin cift mjaft i lezetshem.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati dhe ata u ndane pak muaj pas perfundimit te Big Brother.

E në fotografinë e fundit, Gresa është shfaqur paksa e lodhur dhe duket se s’po mund ta përballojë ndarjen nga Andi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT