Web Analytics

Habit gazetari i njohur: “Unë e ndihmova Ilnisën të futej në BBV…”

Botuar nga: InfoKosova

Gazetari Eni Shehu ka qenë së fundmi i ftuar në “Natën me Aulonën” ku ka folur ‘gjatë e gjerë’ për jetën, projektet dhe të ‘pathënat’ e tij.

Gjatë bisedës me Aulonën, nuk kishte si të mungonin edhe pyetjet lidhur me BBV, ku Eni ka treguar edhe një fakt interesant.

“Unë e ndihmova Ilnisën të futej në BBV” – është shprehur Eni, duke treguar se me të janë miq të vjetër pasi kanë qenë në një lagje.

“Në dhjetor kur po flisnim për punën projektet i them ti duhet të futesh në BBV. Në atë moment morëm Saimiri në telefon dhe ndodhi që ajo u fut në BBV” – ka treguar Eni.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MCN TV (@mcntv.al)

Të FUNDIT