Web Analytics

E tepron Sara, publikon foto nga shtrati në krahët e Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi janë një nga ciftet më të komentuara për momentin.

Dyshja u njohën brenda shtëpisë së Big Brother Albania ndërsa tani po vazhdojnë ldhjen jashtë.

Së fundmi Sara ka publikuar një foto nga shtrati ku shihet me Bardhin.

Ata janë bërë të pandashëm pasi i shohim gjithmonë pranë njëri tjetrit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT