Web Analytics

Luizi bën veprimin e papritur ndaj menaxherit të Bardhit, pasi ai dhe Bardhi prishën raportet

Botuar nga: InfoKosova

Së fundmi në media u komentua shumë raporti i Bardhit dhe menaxherit të tij Jetmirit.

Bardhi pati deklaruar se nuk ka pasur kontakt me menaxherin e tij që nga dita që doli nga Big Brother.

Raporti i tyre u kris pasi Jetmiri kishte bërë deklaratë kundër Sarës, të dashurës së Bardhit, lidhje që krijoi brenda shtëpise.

Së fundmi Jetmiri ka publikuar një foto nga baby shoëer i Luizit dhe Kiares duke treguar se ishte i ftuar./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT