Web Analytics

Habit nusja e Lumit: Femrat që mbathin shtiklla ditën në këtë të nxehtë…

Miranda është e njohur në publik si bashkëshortja e Lumi B.

Ajo dhe Lumi B janë bërë prindër për herë të dytë ku tashmë janë prindër të dy djemve.

Miranda është aktive në rrjete sociale ku së fundmi habiti me një postim.

‘Femnat që mathin shtiklla ditën në këtë të nxehtë, Hallall ju koft shumë ju marr lakmi e kurrë smujta’ ka shkruar ajo krhas postimit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika